Pisaliśmy niedawno o fenomenalnym projektancie, który stworzył plan filmowy jednego z najgoręcej oczekiwanych filmów tego roku. Przyjrzyjmy się bliżej kilku luksusowym markom, których meble i lampy pojawią się jako tło wielkiego romansu.

Mieszkanie Pana Grey’a oświetlają lampa stołowa Turner i lampa stojąca Ike, należące do kolekcji vintage zaprojektowanej przez Delightfull. Inspiracją do stworzenia tych lamp byli wielcy muzycy i legendy jazzu.

Delightfull  Meble, które zobaczymy w filmie “Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a” Delightfull

Diamond Sideboar i Pixel Anodized od Boca do Lobo dodają do wystroju wnętrza wyjątkowego blasku. Znane z elegancji i wyrafinowanego smaku, meble Boca do Lobo stały się synonimem luksusu.

boca do lobo  Meble, które zobaczymy w filmie “Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a” boca do lobo

Bliżej natury i zwierzęcego temperamentu przenoszą nas stolik Sequoia i lampa Vellum od Brabbu. Ich surowe kształty, w połączeniu z delikatną linią i nowoczesnym stylem, wnoszą do wystroju odrobinę charakterystycznej dla Brabbu naturalnej dzikości.

brabbu  Meble, które zobaczymy w filmie “Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a” brabbu

Czarująca konsola Burlesque, niepowtarzalny żyrandol Hypnotic oraz pełne gracji sofa i krzesło Desire od Koket dopełniają wnętrze delikatnym kobiecym szykiem.

Koket  Meble, które zobaczymy w filmie “Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a” Koket

desire-sofa  Meble, które zobaczymy w filmie “Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a” desire sofa

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W mieszkaniu Christiana Grey’a