Brytyjska projektantka Karen Beauchamp stworzyła kolekcję tapet dla marki Swarovski, która przenosi luksus w aranżacji wnętrz na zupełnie nowy poziom. Wspaniałe i niezwykle eleganckie tapety są idealnym połączeniem dla luksusu i pełnych emocji mebli.

Projektantka i luksusowa marka wykorzystała nową technikę zwaną Crystal Strata, która jest drukowaniem kryształów w tapetę.

Elementy Swarovskiego mienią się wspaniale na całej powaierzchni ściany, gdy promienie światła załamują się na wielopłaszczyznowych kolorowych kryształach, perłach cabochon i krystalicznych warstwach wypełniających tapetę.

Jedenaście propozycji zostało zaprojektowanych przy użyciu nasyconych kolorów, takich jak królewski niebieski, oberżynowy i bordowy, które przeplatają się w klasycznych wzorach, jak adamaszku, wzór paisley i paski, wszystko zwieńczone odrobiną elementów Swarovskiego.

Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego1  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego1 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego2  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego2 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego3  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego3 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego4  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego4 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego5  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego5 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego6  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego6 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego7  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego7 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego8  Luksusowe tapety od Swarovskiego Luksusowe tapety od Swarovskiego8