Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 2 z 5

11. Finchstudio

Finchstudio zostało założone przez absolwentkę architektury wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych – Magdalenę Ziębę. Studio realizuje projekty prywatne i biznesowe, zaczynając od mieszkań i domów, poprzez rezydencje, penthousy, restauracje, kawiarnie, puby, salony sprzedaży, gabinety medyczne do spa i hoteli.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-finchstudio

12. Agata Kokoszka

Agata Kokoszka to młoda projektantka, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz ASP w Warszawie. Jej dotychczasowe projekty obejmują biura, mieszkania, apartamenty oraz przestrzenie handlowe.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-agata-kokoszka

13. ANCHAL STUDIO

Anchal Studio to pracowania projektowania i aranżacji wnętrz prowadzona przez Annę Kuk-Dutka od 2004r. Portfolio i możliwości studia są bardzo szerokie – od aranżacji wnętrz prywatnych, poprzez hotele, kancelarie, gabinety, spa, wnętrza sklepów do projektowania mebli, dodatków i identyfikacji wizualnej.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-anchal

14. Prodesign

Prodesign to wyjątkowa galeria wnętrz, stworzona z myślą o innych architektach, dizajnerach i projektantach. Na ponad 300m2 ekspozycji można znaleźć produkty i projekty największych sław światowego designu oraz uzyskać pomoc w tworzeniu perfekcyjnego wnętrza.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-prodesign

15. Zizi Studio

Zizi Studio – założone 9 lat temu, dziś publikuje swoje projekty na łamach najważniejszych pism wnętrzarskich w Polsce. Studio realizuje projekty domów, mieszkań, biur, salonów i restauracji oraz nowe na rynku usługi Home Staging.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-zizi-studio

16. Tamizo

Tamizo Architects prowadzona przez Mateusza Stolarskiego to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Zajmuje się również wzornictwem przemysłowym, grafiką oraz urbanistyką.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-tamizo

17. Archissima

Archissima to krakowskie studio architektury wnętrz założone przez Agnieszkę Cupryś-Wilk. Realizuje projekty prywatne oraz komercyjne – sklepy, hotele i kawiarnie.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-archissima

18. TG Studio

TG Studio to Gdyńska pracownia specjalizująca się w szeroko pojętej komunikacji wizualnej, kierowana przez Tomasza Grzybowskiego. Jej projekty obejmują wszystko od architektury i planowania przestrzeni, poprzez architekturę wnętrz, po kreowanie marki i identyfikacji wizualnej.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-tg studio

19. MG Interior Studio

Pracownia MG Interior Studio prowadzona jest przez architekta wnętrz Michała Głuszaka, absolwenta wydziału Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych. Studio realizuje projekty domów, mieszkań oraz przestrzeni komercyjnych w kraju i za granicą.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-mg-interiostudio

20. AE DESIGN STUDIO

AE Design Studio działa od 2000r. Zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i publicznych oraz wykonuje projekty architektoniczne, elewacji i ogrodów.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-2-z-5-ae-design-studio

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 1 z 5
TOP 10 NAJLEPSI ARCHITEKCI WNĘTRZ W POLSCE

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Guest
Guest
8 years ago

super!

Guest
Guest
8 years ago

gdfg wp jest

gdfggdf
gdfggdf
8 years ago

Bardzo fajne zestawienie, ale moim skromnym zdaniem zapomnieli o nowopowstałej wrocławskiej firmie projektowej ACHenętrza

Read previous post:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce Część 1 z 5

1. Robert Majkut  Robert Majkut to jeden z najważniejszych, wiodących polskich projektantów. Dzięki wypracowanej marce i własnemu stylowi jest nieustannie jednym...

Close